Zažít Roudnici jinak

Už je tomu téměř rok, co jsme zavírali oči, abychom si představili, jak by naše město mohlo vypadat bez aut. A pak se tak stalo. Představy se proměnily v realitu, a to v rámci celodenní akce ZAŽÍT ROUDNICI JINAK.

Rušné ulice se staly v jednu zářijovou sobotu zázemím pro tisíce lidí, kteří do sedmi předem vyhrazených zón přišli poklábosit se svými sousedy a užít si den. Lekce akrojógy, kreativní dílny, longboardy, koloběžky, elektrokola, trampolína, poledance, basket, minitenis, módní přehlídka, dětské divadlo, vinařské umění, sítotisk, jazykový koutek, výměna kytek a knížek, grilovačka, výstava výtvarných děl, ekokoutek, cestovatelská beseda a výstava fotografií, koncerty. To je jen namátkový seznam aktivit, kterými se naše město rozzářilo.

Druhý ročník ZRJ klepe na dveře a my ho do ulic vpustíme v sobotu 24. 9. 2016 od 10 do 20 hodin. 8 zón, 80 aktivit, 10 kapel, 8 DJs. Jakou si tu sobotu uděláme, taková bude. Přines si  deku, karimatku, něco na gril, půllitr, kytku, knížku nebo třeba vyvenči kolo a zúčastni se nejkratší cyklojízdy na světě. Těšíme se na viděnou!

Tým organizátorů

Zažít Roudnici jinak 2019

Zažít Roudnici jinak 2018

Zažít Roudnici jinak 2017

Zažít Roudnici jinak 2016